Behncke PWT 510 P27 H
Platenwarmtewisselaars worden met name aanbevolen voor aansluiting op lage temperatuurketels, hetelucht-/warmwaterpompen of water-/waterpompen.
Dankzij hun grotere warmteoverdrachtsoppervlak kunnen platenwarmtewisselaars uw zwembad verwarmen met een primaire aanvoer van 50°C/30°C.
• Platenwarmtewisselaars voor het verwarmen van binnen- en buitenzwembaden
• Kan als bypass in het filtercircuit worden aangesloten
• Veiligheid:
Voldoet aan de Europese CE-norm
De titanium platen hebben een garantie van vijf jaar tegen corrosie.
In de zomer, wanneer de temperaturen stijgen, wordt het water verwarmd door de zon. Naarmate de dagen korter worden en de avonden koeler, zijn alternatieve waterverwarmingsopties nodig.
BEHNCKE biedt hiervoor diverse oplossingen: van spiraal- en platenwarmtewisselaars, geproduceerd in onze fabriek in Putzbrunn, tot warmtepompen en Sun Plate zwembadabsorbers.
Bij de keuze van het juiste product voor uw behoeften zijn de specifieke constructie van uw woning en de temperatuur van het aanvoerwater cruciaal.
De Supercharged, uit de productgroep spiraalwarmtewisselaars, is een bijzonder efficiënt product dat bij dezelfde aanvoertemperatuur als bijvoorbeeld een QWT (70 °C) een 20% hoger vermogen levert.
Deze waarde is vastgesteld en gecertificeerd door TÜV Bayern. Het resultaat van het gebruik van een Supercharged: constant warm badwater met tegelijkertijd besparing van energie en grondstoffen.

Downpoad Handleiding Engels
